Τι έκαναν Τζούλιου και Ξυδιάς

Ολοκλήρωσαν τις υποχρεώσεις του με την Εθνική Κ-19 στη Τιφλίδα, οι Δημητριανός Τζούλιου και Ιωάννης Ξυδιάς.

Ο Δημητριανός Τζούλιου αγωνίστηκε 21 λεπτά στην πρεμιέρα κόντρα στη Γεωργία, μίας και πέρασε ως αλλαγή στο 69′ στην ήττα επί 2-0 από την οικοδέσποινα. Στο δεύτερο αγώνα κόντρα στην Ισπανία, ο Τζούλιου αγωνίστηκε ως βασικός για ένα ημίχρονο ενώ σήμερα στη νίκη της Εθνικής Κ-19 επί της Μολδαβίας ο Ανορθωσιάτης μεσοεπιθετικός αγωνίστηκε για 23 λεπτά ως αλλαγή μίας και πέρασε στον αγωνιστικό χώρο στο 67′.

Από την άλλη ο Ιωάννης Ξυδιάς αγωνίστηκε ως αλλαγή σε 2 από τα τρία παιχνίδια. Έπαιξε για 21 λεπτά κόντρα στην Γεωργία και μπήκε στο 86′ κόντρα στην Ισπανία ενώ σήμερα κόντρα στη Μολδαβία δεν πήρε χρόνο συμμετοχής.