Τα μονόπλευρα ανθρώπινα λάθη

Επιστολή στο Anorthosis24 – Οι επιστολές που δημοσιεύονται αντιπροσωπεύουν τις προσωπικές απόψεις των συγγραφέων τους και όχι κατ’ ανάγκην του Anorthosis24. Στείλτε μας κι εσείς τη δική σας επιστολή, στο [email protected]

Αγαπητοί συντάκτες του anorthosis24.net…είμαι φοιτητής και πιστός Ανορθωσιάτης και μετά από πιο ήρεμη σκέψη αποφάσισα να σας στείλω κάποια θέματα….και αν μπορείτε δημοσιοποιήστε τα:

1. Περίοδος 2008-2009 την οποία το Αποελ καταρρίπτει το αρνητικό σερί 20 χρόνων στο Παπαδόπουλος…ο Ζεβλακοφ ισοφαρίζει από καθαρή θέση οφσάιντ…και δεν ήταν καθόλου οριακό

2. Περίοδος 2010-2011…στάδιο ΓΣΠ….αποελ-Ανόρθωση 2-1 ….προηγείται η Ανόρθωση με γκολ του Οκκά και ισοφαρίζει το αποέλ από καθαρή θέση οφσάιντ του Αίλτον στο 45….

3. Περίοδος 2012-2013….Σαλαμίνα Ανόρθωση….τελευταίο λεπτό του αγώνα και ο παίχτης της Σαλαμίνας από θέση οφσάιντ παρενοχλεί το πεδίο του τερματοφύλακα,…καθοριστικό τέρμα για την έκβαση του πρωταθλήματος

4. Περίοδος 2014-2015….(φέτος)….στάδιο ΓΣΠ…το αποέλ παίρνει πέναλτι έξω από την επανορθωτική και κόκκινη κάρτα στον Λαίφη

5. Περίοδος 2014-2015…στάδιο Παπαδόπουλος….”οριακό” όπως ακούγετε ότι είναι το οφσάιντ και ακυρώνετε το γκολ του Κάλβο….

….και δεν είπα τίποτε για Χαπέση και Ξάνθου….τα πιο πάνω είναι κάποια από τα πολλά που συμβαίνουν

ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ ΤΑ ΑΝΘΡΩΠΙΝΑ ΝΑ ΛΑΘΗ ΝΑ ΕΥΝΟΟΥΝ ΤΟ ΑΠΟΕΛ….ΔΗΛΑΔΗ ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ ΤΑ ΛΑΘΗ;