Καρδιολογικό Κέντρο «Αντώνης Παπαδόπουλος»

Όποιος φεύγει από το «Αντώνης Παπαδόπουλος» όρθιος, μπορεί να αναβάλει το ραντεβού με τον καρδιολόγο του για τουλάχιστον ένα εξάμηνο. Τα τεστ στα οποία μας υποβάλλουν οι ποδοσφαιριστές μας, ξεπερνούν τις δυνατότητες κάθε καρδιολογικού μηχανήματος.

Στην πρεμιέρα, η Ανόρθωσις σκόραρε δύο γκολ απέναντι στην Ομόνοια στις καθυστερήσεις και πήρε τη νίκη με 3-1. Στην 6η αγωνιστική πήρε το τρίποντο από την Άχνα στο 85′. Η ΕΝΠ λύγισε στο 4ο λεπτό των καθυστερήσεων από το σημείο του πέναλτι ενώ η ΑΕΚ μας πήρε την μπουκιά απ’ το στόμα στο αντίστοιχο λεπτό ισοφαρίζοντας σε 1-1. Χθες, βρήκαμε και πάλι τον δρόμο προς τα δίκτυα και τη λύτρωση στην εκπνοή του αγώνα.

Αν στα πιο πάνω προστεθεί και το παιχνίδι με τη Δόξα που η αγωνία ήταν στο κατακόρυφο μέχρι τη λήξη, τότε το μόνο παιχνίδι στο οποίο τα πράγματα είχαν ξεκαθαρίσει σχετικά νωρίς, ήταν αυτό με τον Απόλλωνα, όταν το 3-1, 14′ πριν από το τέλος σφράγισε τις προσπάθειες των παιχτών μας.