Καμία δικαιολογία και καμία έκπτωση

Δεν υπάρχει καμία δικαιολογία για την ήττα, αλλά και ούτε έκπτωσεις στους στόχους, όπως ανάφερε στις δηλώσεις του μετά το τέλος της αναμέτρησης, ο Δημήτρης Χριστοφόρου.

Αναλυτικά οι δηλώσεις του υπεύθυνου επικοινωνίας της ομάδας μας: «Συγχαρητήρια στη Δόξα για τη νίκη και καλή συνέχεια. Πρέπει να παραδεχθούμε πως δεν ξεκινήσαμε όπως έπρεπε, υστερήσαμε. Στην επανάληψη είδαμε αντίδραση, ήρθε η ισοφάριση, είχαμε ευκαιρία για το 2-1 και στο τέλος ήρθε η ήττα που οφείλεται στο ότι η Δόξα βρήκε τα γκολ κι εμείς όχι. Συνεχίζουμε. Στο πρώτο ημίχρονο η ομάδα μας υστέρησε στους περισσότερους τομείς και για αυτό ήμασταν πίσω στο σκορ. Είναι πράγματα που αφορούν τον προπονητή μας και το τεχνικό επιτελείο και φαντάζομαι θα τα πει στη συνέντευξη Τύπου. Ήταν μια ήττα, είναι στο πρόγραμμα, δεν έχουμε να δώσουμε κάποια δικαιολογία για αυτήν όμως οι στόχοι θα συνεχίσουν.»