Αυτό πρέπει να αλλάξει!

Βρισκόμαστε στην ένατη αγωνιστική και μόνο σε δύο παιχνίδια η ομάδα μας, κατάφερε να σημειώσει γκολ στο πρώτο ημίχρονο.

Χρειάστηκαν οκτώ αγωνιστικές για να πανηγυρίσουν οι ποδοσφαιριστές της Ανόρθωσης, τέρμα στο πρώτο ημίχρονο, όταν στο παιχνίδι με τον Ερμή, βρεθήκαμε να προηγούμαστε με 2-0 στο ημίχρονο.

Γκολ στο πρώτο ημίχρονο σημειώσαμε και στο παιχνίδι με την Αναγέννηση, έτσι συνολικά μέχρι στιγμής, τα τρία από τα εννέα τέρματα που σημείωσε η ομάδα μας, είναι σε χρόνο πρώτου ημιχρόνου.

Όταν διαθέτεις μία έδρα όπως το «Αντώνης Παπαδόπουλος», επιβάλλεται να μπαίνεις πιο δυνατά στον αγωνιστικό χώρο και να αποδεικνύεις από τα πρώτα λεπτά ότι θα είσαι το αφεντικό στο παιχνίδι. Ευελπιστούμε, πως ο Ρόνι Λέβι θα καταφέρει να κάνει την ομάδα πιο απαιτητική στο παιχνίδι της και τα παιχνίδια να ξεκινούν από το πρώτο ημίχρονο.