Δηλώσεις Βέσκο: «Να είσαστε σίγουροι ότι η εικόνα θα είναι είτε αυτή είτε καλύτερη»

Διαβάστε τα όσα είπε ο προπονητής της ομάδας μας Βέσκο Μιχαήλοβιτς μετά το παιγνίδι με την Πάφο.

Αναλυτικά οι δηλώσεις του:

«Θα έλεγα ότι ξεκινήσαμε εξαιρετικά το παιγνίδι όταν στα πρώτα 15 λεπτα κερδίζεις 2-0 και ελέγχεις πλήρως το παιγνίδι. Ήταν λογικό μία ομάδα εξαιρετική όπως είναι η Πάφος και αυτό είπα και στους παίκτες πριν το παιγνίδι, να μας πιέσει και δυστυχώς για μας ήρθε αυτό το γκολ στο τέλος του ημιχρόνου που μπορούσαμε να το αποφύφουμε. Όμως η προσπάθεια που κάναμε στο δεύτερο ημίχρονο και το πως οι παίκτες ήταν συγκεντρωμένοι στο γήπεδο, για εμένα ήταν το καλύτερο ημίχρονο που κάναμε. Δεν υπήρχε θέαμα, δεν υπήρχαν ευκαιρίες, αλλά το δεύτερο ημίχρονο ήταν το καλύτερο που κάναμε όσο είμαι εγώ στον πάγκο. Αυτή η νίκη μας δίνει μία δυναμική. Σε πολλούς που έρχονται σε αυτό το γήπεδο να ξέρουν ότι το Αντώνης Παπαδόπουλος είναι μία δυνατή έδρα και όσα παιγνίδια μας έμειναν, να είσαστε σίγουροι ότι η εικόνα θα είναι είτε αυτή είτε καλύτερη. Ευχαριστώ τον κόσμο, μας βοήθησε πάρα πολύ ιδιαίτερα στις δύσκολες στιγμές».