ΒΙΝΤΕΟ: Όλες οι αδιανόητες χαμένες ευκαιρίες μας στα τελευταία λεπτά των ντέρμπι

Χθες είχαμε τεράστια ευκαιρία για να φεύγαμε με διπλό από το Τσίρειο αλλά μεταξύ άλλων, πληρώσαμε ακόμα μία φορά την αστοχία μας σε ξεκάθαρες φάσεις.

Είναι κάτι που έγινε πολλές φορές φέτος και σίγουρα είμαστε η ομάδα με τις πιο κλασσικές χαμένες ευκαιρίες, που αν απλά γίνονταν τέρμα τότε η θέση μας στο βαθμολογικό πίνακα θα ήταν εντελώς διαφορετική.

Πάμε λοιπόν να δούμε αυτές τις ευκαιρίες που «πληρώνουμε» σήμερα.

Με ΑΕΛ, 6η αγωνιστική / Ονησίφορος Ρουσιάς, 80o λεπτό / Σκορ τη στιγμή της φάσης, 2-1 η ΑΕΛ

Με Απόλλωνα, 11η αγωνιστική / Μίλος Ντέλετιτς, 87o λεπτό / Σκορ τη στιγμή της φάσης, 1-1

Με ΑΕΚ, 18η αγωνιστική / Νίκος Καλτσάς, 81o λεπτό / Σκορ τη στιγμή της φάσης, 1-1

Με Απόλλωνα, 22η αγωνιστική / Αμρ Ουάρντα, 97o λεπτό / Σκορ τη στιγμή της φάσης, 2-2

Με Απόλλωνα, 2η αγωνιστική πλέιοφ / Μίλος Ντέλετιτς, 74o λεπτό / Σκορ τη στιγμή της φάσης, 1-1