Χιτσκοκικό φινάλε…

Τα χρειάστηκε η ομάδα μας στο φουτσαλ, το βράδυ της Πέμπτης, μιας και κέρδισε την ΑΜΕΚ Καψάλου σε ένα παιχνίδι με χιτσκοκικό φινάλε, μιας και το νικητήριο γκολ ήλθε τέσσερα δευτερόλεπτα πριν το τέλος, χάρις σε εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Κουλουμπρή.

Αναλυτικά η η επισκόπηση του ματς από τη σελίδα που διατηρεί η ομάδα μας στο facebook:

Αγχωτική νίκη πέτυχε η ομάδα μας, που επιβλήθηκε της ΑΜΕΚ Καψάλου με 5-4. Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν με 1-0 νωρίς στο παιχνίδι, με το ημίχρονο να βρίσκει την ομάδα μας να προηγείται με 2-1, χάρις σε δύο τέρματα του αρχηγού Φάνου Χαρή.

Οι φιλοξενούμενοι όντας πιο εύστοχοι έκαναν την ανατροπή και προηγήθηκαν με 3-2. Ο Κουλουμπρής ισοφάρισε άμεσα με την ομάδα του Καψάλου να προηγείται πέντε λεπτά πριν το τέλος με 4-3.

Ο Τζο ισοφάρισε για την ομάδα μας τρία λεπτά πριν το τέλος, με τον Κουλουμπρή τέσσερα δευτερόλεπτα πριν την εκπνοή, να ευστοχεί σε πέναλτι και να χαρίζει στην ομάδα μας το τρίποντο.