Οι αγκαλιές έδιναν και έπαιρναν μετά το γκολ του Μακρή στο 77ο λεπτό, αλλά… ήταν τελικά αγκαλιές; Το anorthosis24.net σας παρουσιάζει τον πραγματικό λόγο που ο Κουλούρης έκανε λαβή στον Μακρή και τελικά ποιος την πλήρωσε!
![Μακρής: Μπαίνω πρώτος στο μπάνιο](https://anorthosis24.net/wp-content/uploads/2015/09/makris2.jpg)
![Κουλούρης: Κάτσε καλά μεγάλε, μπήκες πρώτος μετά την προπόνηση](https://anorthosis24.net/wp-content/uploads/2015/09/makriskoulouris.jpg)
![Μακρής: Κώτσιο ενάρτω που σπίτι σου να λουθώ](https://anorthosis24.net/wp-content/uploads/2015/09/makrislaifis2.jpg)
![Λαϊφης: Μπράβο ρε καλαμαρούι, εφόρτωσες μου τον!](https://anorthosis24.net/wp-content/uploads/2015/09/makrislaifis1.jpg)
Οι αγκαλιές έδιναν και έπαιρναν μετά το γκολ του Μακρή στο 77ο λεπτό, αλλά… ήταν τελικά αγκαλιές; Το anorthosis24.net σας παρουσιάζει τον πραγματικό λόγο που ο Κουλούρης έκανε λαβή στον Μακρή και τελικά ποιος την πλήρωσε!